Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nowoczesne pralki

Największą zaletą pralek ładowanych od frontu jest wygoda użytkowania. Jednak wybierając pralkę należy w pierwszej kolejności kierować się kwestią wymiarów. Jeśli potrzebne jest urządzenie o standardowych wymiarach to najlepiej wybrać pralkę otwieraną od przodu. Kolejną zaletą tego typu pralek jest możliwość kontrolowania prania i zatrzymania go w przypadku problemów (np. farbowania ubrań lub zbyt dużej ilości wytworzonej piany).

Pralka A+++ energooszczędna

Niezwykle istotna w przypadku pralek jest również kwestia energooszczędności. Wyróżniamy urządzenia różnej klasy od tej najbardziej energooszczędnej czyli pralki A+++. Ważne jest też zużycie wody oraz hałas. Zdecydowanie tańsze i przyjemniejsze w eksploatacji są pralki z wieloma programami, np. te oferujące pranie parowe. Nowoczesne urządzenia posiadają systemy wykrywające wielkość prania, a co za tym idzie automatyczne dostosowanie czasu, wody i energii potrzebnej do wykonania skutecznego i oszczędnego prania.

Nowoczesne programy prania

Pralki wyposażone są w różne programy w zależności od np. rodzaju tkaniny. Inaczej będą prane jeansy, a inaczej koszule, wełna czy odzież sportowa. Pralki mogą dodawać parę na początku lub pod koniec cyklu prania co zapewnia ubraniom dodatkowe odświeżenie lub wygładzenie. Najszybsze modele pralek zapewniają tryb błyskawicznego prania, które trwa tak krótko jak 14 minut!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl