Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szeroki wybór i tanie pralki

Szeroki wybór pralek idealnie dopasowanych do oczekiwań. Sprzęt ten musi znaleźć się w każdym mieszkaniu, ale także w hotelu i domku letniskowym. Modele różnią się od siebie parametrami oraz sposobem załadunku. Najpopularniejsze pralki to te ładowane od frontu, ale te ładowane od góry znajdują coraz więcej nabywców. Zwykle mają one niewielką głębokość i szerokość dzięki czemu spokojnie zmieszczą się w mniejszych pomieszczeniach. Pralki różnią się od siebie także pojemnością. Te największe pomieszczą ponad 8 kg ubrań. Te najmniejsze z kolei około 4kg.

Pranie parowe w pralce

Nowoczesne pralki oferują możliwość dodatkową funkcję jaką jest pranie parowe. W przypadku wybrania takiego trybu trafiająca do pralki woda jest podgrzewana do stanu wrzenia i zamieniana w parę. Para poprzez dysze trafia do bębna w którym rozpraszana jest po całej powierzchni. Dzięki temu ubrania są odświeżone, zdezynfekowane, pozbawione przykrych zapachów i wygładzone. W tego typu pralce możliwe jest pranie garniturów czy sukni, jednocześnie ten tryb pracy pozwala zaoszczędzić pieniądze. Zużycie energii podczas tego cyklu jest niższe, a sam cykl krótszy.

Pralka z silnikiem inwerterowym

Silnik inwerterowy w pralce pozbawiony jest ocierających o siebie elementów. Wykorzystuje on technologię magnetyczną zapewniającą większą trwałość i bezawaryjność. Są one także dużo cichsze, mają większą moc i więcej obrotów na minutę podczas odwirowywania. To ostatnie jest szczególnie istotne, ponieważ możemy z pralki wyjąć ciuchy, które znacznie szybciej wyschną. Pralka z silnikiem bezszczotkowym jest też energooszczędna, gdyż moc potrzebna do wygenerowania danej prędkości jest niższa niż w przypadku pralek z silnikiem tradycyjnym, szczotkowym lub klatkowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl