Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Małe i duże zmywarki do kupienia w Outlecie

Zmywarka coraz częściej traktowane są jako podstawowe wyposażenie kuchni. Znajdują zastosowanie w domach, hotelach, lokalach gastronomicznych, a nawet w firmach na stołówkach pracowniczych. Pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz znacząco ograniczają zużycie wody względem tradycyjnego zmywania w zlewie. Zużywają one w jednym cyklu od 6 do 10 litrów wody. To prawie 10-cio krotnie mniej. Zmywarka pod zabudowę występuje w różnych szerokościach, od wąskich 45-cio centymetrowych po bardzo szerokie 65-cio centymetrowe. W małej (zmywarka kompaktowa) zmieści się około 10 kompletów naczyń, w dużej nawet 16.

Zmywarki A+++ energooszczędne

Zmywarka wolnostojąca najbardziej ceniona jest za oszczędność, zarówno prądu jak i wody. Pod względem klasy energetycznej najlepiej wybierać produkty oznaczone najwyższą klasą, czyli A+++, A++ lub A+. Urządzenia te wyposażone są także w program mycia wstępnego eliminujący konieczność płukania naczyń w zlewie przed włożeniem ich do zmywarki. Taki program sprawdzi się do mycia mocno zabrudzonych naczyń z resztkami jedzenia. Należy go uruchomić przez podstawowym programem zmywania tak, aby zabrudzenia namokły w wodzie.

Programy zmywania w zmywarce

Najlepsze zmywarki do zabudowy wyposażone są w różne tryby zmywania od niskiej do wysokiej temperatury, tryb szybkiego zmywania, tryb ekologiczny (np. przy połowie załadunku) oraz tryb automatyczny, który sam wykrywa poziom zabrudzenia i dobiera czas zmywania, temperaturę oraz dozuje detergent. Choć nowoczesne zmywarki pracują dość cicho - znacznie ciszej od pralek - to dużym plusem jest tryb opóźnionego startu, który pozwala na zaprogramowanie zmywania na czas nieobecności w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl